Jeep Grand Cherokee SRT8 6.4 ProCharger

Jeep Grand Cherokee SRT8 6.4 ProCharger

Gdy moc seryjnego 6,4l HEMI przestaje wystarczać, zestaw kompresora ProCharger jest w naszej opinii najlepszym wyborem. Podyktowane jest to kilkoma unikalnymi właściwościami tych zestawów.

Przede wszystkim rozwiązania przygotowane przez ProCharger są wyjątkowo wydajne. Dzięki temu możliwe jest bardzo efektywne uzyskiwanie mocy – z doładowania 0,5 bara uzyskujemy przyrost na poziomie 185KM i niemal 200Nm bez dodatkowych przeróbek auta. Rodzaj zastosowanego kompresora sprawia, że doładowanie rośnie wraz z obrotami silnika, co sprawia, że zarówno przeniesienie napędu jak i silnik nie są narażone na nadmierne obciążenia.

Producent dołożył starań aby odpowiednio dobrać komponenty zestawu, w taki sposób, aby uzyskiwać stabilnie moc bez względu na warunki w jakich używany jest samochód. Wydajny intercooler powietrze/powietrze gwarantuje utrzymanie stabilnej, niskiej temperatury powietrza doładowującego.

Dobór odpowiedniej wielkości sprężarki i intercoolera sprawia, że są to wyjątkowo efektywne zestawy dające najwięcej mocy z jednostki doładowania.

Duży nacisk przy projektowaniu zestawów ProCharger kładzie na trwałość swoich rozwiązań. Sprężarki mają niezależny, zintegrowany system smarowania gwarantujący wydajność i niezawodność.

Cały zestaw jest kompletowany w taki sposób, aby jego montaż nie wymagał nieodwracalnych zmian w aucie, pozostawiając możliwość powrotu do serii.

 

 

 

 

 

Nasze projekty