Oferta Serwisowa

 

W naszej firmie zatrudnieni są jedynie najlepsi specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Dlatego nasz serwis opiera się zarówno na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem jak i na młodych kreatywnych pracownikach. Posiadamy doświadczenie w serwisie niemalże wszystkich popularnych marek na naszym rynku. Z przyjemnością podejmujemy się także serwisu i napraw marek egzotycznych. Nasi klienci posiadają min: Audi s4, RS4, S6, RS6, Porsche GT2, GT3, TURBO, samochody amerykańskie takie jak Corvetta, Dodge RAM i wiele innych nietypowych marek.

Dzięki stałej współpracy z czołowymi hurtowniami części motoryzacyjnych w kraju zapewniamy możliwie najszybszy dostęp oraz najlepsze ceny na części zamienne.

Korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość do uzyskania wszelkich informacji na temat wykonywanych napraw. Nasz dział serwisu dysponuje stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, testery, oraz podnośniki umożliwiające wykonywanie zarówno czynności szybkiej obsługi jak i skomplikowanych napraw w samochodach osobowych, terenowych i sportowych takich jak kompleksowe remonty silników, skrzyń biegów itp.

Ponadto posiadamy profesjonalne stanowisko do ustawiania geometrii, oraz jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie hamowni obciążeniowych 4x4 w kraju.

 

VTG Serwis VTG Serwis VTG Serwis - Geometria VTG Serwis - Hamownia VTG Serwis - Hamownia VTG Serwis - Hamownia